Nádražní 24

Aktuálně volné prostory:

Žádné

Nemovitost se nachází ve velmi frekventované střední části města u OD TESCO v sousedství Hlavního vlakového a autobudového nádraží a budovy Krajského soudu. V jeho blízkosti ve vzdálenosti asi 150 m od budovy je jeden z hlavních komunikačních uzlů MHD. Křižují se zde trolejbusové linky č. 10, 11, 12, 16 a tramvajové linky č. 1 a 2, které zprostředkovávají spojení lokality s různými částmi města.

Nádražní 24 zmensene

 

 

Nadrazni 24 obchod

 

Náhled na reklamní plochu z druhé strany nemovitosti

 

nadrazni reklamni-plocha

 

 

Popis objektu

zobrazit půdorys

Objekt – bytový dům – se nachází ve velmi frekventované střední části města u OD TESCO v sousedství Hlavního vlakového nádraží a budovy Krajského soudu. V jeho blízkosti ve vzdálenosti asi 150 m od budovy je jeden z hlavních komunikačních uzlů MHD. Křižují se zde trolejbusové linky č. 10, 11, 12, 16 a tramvajové linky č. 1 a 2, které zprostředkovávají spojení lokality s různými částmi města.


Budova je uvnitř rozdělena na přední část (orientovanou do Nádražní ul.) a zadní, orientovanou k OD TESCO. Přední část má tři nadzemní podlaží, zadní čtyři.
V přízemí přední části domu je obchod, který má své sociální zařízením a vlastní kotel pro vytápění. Vstup do obchodu je z Nádražní ulice.


V prvním patře přední části domu je skupina kanceláří přístupných ze vstupní haly. K nim přísluší kuchyňka a sociální zařízení. Vytápění kanceláří zajišťuje také samostatný plynový kotel, ohřev vody pro osobní hygienu malý elektrický akumulační kotel.
V druhém patře přední části domu jsou tři byty 1+1 se sociálním zařízením (sprcha, WC) a zabudovanou kuchyňskou linkou. K přípravě TUV slouží elektrický bojler. Vytápění bytů zajišťuje centrální plynová kotelna, umístěná v přízemí zadní části domu.
V prvním a třetím patře zadní části domu jsou přes zádveří, přístupné vždy dva byty, jeden 1+1, druhý 1+3, každý se svým sociálním zařízením, bojlerem pro ohřev TUV a ústředním vytápěním z centrální kotelny domu.
V druhém patře zadní části domu je jeden byt uzpůsobený tak, že tři samostatné jednotky (pokoje) využívají společný obývací pokoj, koupelnu a kuchyňku s jídelnou a na společné chodbě umístěné dvě toalety. Tento byt je vhodný například pro studenty.

 

Spotřeba plynu, vody a elektřiny je ve všech bytech měřena na vstupu bytové jednotky, svoz komunálního odpadu se rozpočítává podle poměrného podílu pronajaté plochy k celkové pronajaté ploše v budově.
Odběr energií, vodné a stočné a odvoz komunálního odpadu se platí vždy po uplynutí měsíce na základě faktury vystavené pronajímatelem.
.

Umístění nemovitosti