Zborovská 37 (Doudlevce)

Objekt – administrativní budova – se nachází v okrajové části Plzně – Doudlevcích v ulici Zborovská, která prochází celou touto částí. 

Popis objektu

Objekt – administrativní budova – se nachází v okrajové části Plzně – Doudlevcích v ulici Zborovská, která prochází celou touto částí. V těsném sousedství budovy (cca 50 m) je zastávka autobusu MHD č. 30, ve vzdálenosti asi 150 m je zastávka trolejbusu MHD č. 14. Parkování osobních automobilů je možné na dvoře – parkovišti - u budovy. Budova je třípodlažní s jedním podzemním podlažím.

přízemní části jsou místnosti přístupné jednak z vnitřku domu (zejména kvůli jejich propojení se sociálním zařízením) a jednak z venku, z ulice Zborovská. Jedna z nich je vybavena výlohou, která předurčuje její využití jako obchodu,či nějaké provozovny s určitým prostorem pro reklamu a prezentaci.


prvním patře jsou skupiny místností vzájemně propojených. Jedna trojice kanceláří je nadstandardně vybavena samostatným sociálním zařízením, obsahujícím kromě umyvadla a WC také sprchu. Na patře je dále společná kuchyňka a dvě WC.

druhém patře je sestava kanceláří obdobná. Dále je k dispozici společná kuchyňka a dvě WC.
Objekt je vytápěn plynovou centrální kotelnou v domě. Teplá užitková voda se připravuje v místě spotřeby pomocí elektrických akumulačních ohřívačů.


Náklady na spotřebu elektřiny, plynu a vody a svoz komunálního odpadu se rozpočítávají podle poměrného podílu pronajaté plochy k celkové pronajaté ploše v budově. Platí se vždy po uplynutí měsíce na základě faktury vystavené pronajímatelem.
Aktuální stav obsazení kanceláří je graficky vyznačen barevnou výplní plochy místnosti.

Umístění nemovitosti